Czarter jachtów Mazury

Piękno mazurskich jezior można najlepiej odkryć z pokładu sprawdzonych, przestronnych i dobrze wyposażonych jachtów. Możesz polegać na profesjonalnym armatorze, który dostosuje Ci godziny czarteru i nie zostawi cię na szlaku w nagłych przypadkach. Zawsze możesz na nas polegać. Nie wyłączamy naszych telefonów komórkowych po podpisaniu umowy i pobraniu pieniędzy.

Będziesz mógł płynąć bez obaw i cieszyć się chwilą. Nasz rozległy pakiet ubezpieczeniowy (NNW OC + jacht Cox’s AC +) gwarantuje spokój w razie ewentualnych szkód.

Pamiętaj, że nie odliczamy pieniędzy za drobne szkody. Chcemy, abyś poczuł się jak w domu! Chcesz odpocząć na żaglówce lub jachcie razem ze znajomymi kolegami lub całą rodziną? Nasza firma oferuje Ci odpowiednią zniżkę i zapewnia swoim dzieciom bezpieczeństwo. Posiadamy szeroką gamę małych kamizelek ratunkowych.

Potrzebne jest tylko jedno połączenie lub e-mail. Zobaczysz, że motorówka może być tak przestronna jak typowe mieszkanie.

Standard posiadacza statku: jedyny na Mazurach!

Tango 780 Sport

Jeden z najpopularniejszych jachtów turystycznych, który zdobi Pojezierze Mazurskie. Charakteryzuje się wysokimi zdolnościami żeglarskimi, bardzo przyzwoitą prędkością i zwrotnością. Tango 780 Sport zabiera 6-osobową załogę i wygodnie mieści tę załogę w estetycznym i przestronnym wnętrzu.

Tango 780 Sport

Jego rozmiar jest absolutnie wystarczający dla grupy przyjaciół lub rodziny z dziećmi, którzy chcą spędzić urlop żeglarski. Jednocześnie łódź jest na tyle mała, że może być z powodzeniem obsługiwana przez jedną osobę bez wysokich kwalifikacji.

Jacht motorowy Balt 918 Tytan „Exclusive”

Balt 918 Tytan to elegancki, spacerujący jacht z przestronnym kokpitem w salonie, którego konstrukcja zachęca do biesiadowania. Jest zwolennikiem Balt 818, który zdobył tytuł jachtu roku 2015. Jest to najnowszy produkt prestiżowej polskiej stoczni augustowskiej, chwalony za jakość produkowanych jachtów, wśród polskiej i zagranicznej społeczności żeglarskiej.

Przestronny, jasny i wypełniony słońcem bałagan charakteryzuje Balt 918 Tytan. Generalnie na górnym pokładzie jest tak dużo miejsca, że ​​oprócz steru i miejsca kapitana pozwala na aneks kuchenny z jadalnią i częścią wypoczynkową. Takie ułożenie najważniejszego poziomu kadłuba ułatwia integrację całej załogi. Wszyscy uczestnicy rejsu, w tym uczestnicy, mogą być razem, niezależnie od ich aktywności.

Jacht motorowy Balt 918 Tytan „Exclusive”

Szklana kabina, wypełniona słońcem i hartowana szyba, główna kabina chroni zarówno przed złą pogodą, jak i zapewnia dogodne warunki do podziwiania widoków. Członkowie eskapady zdobywają pozytywne doświadczenia, które na pewno pozostaną w ich pamięci na długo.

Pas 918 Tytan jest bogaty w rozsądne rozwiązania i przestrzeń. Ponadto jest łatwy do manewrowania. Sterówka ma ruchome okna w miejscu pasażera i coxa, które wspomagają wentylację i umożliwiają komunikację załogi. Jacht jest wolny od zbędnych i dekoracyjnych dodatków.

Łódź może pomieścić od 6 do 8 osób i spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostęp do toalety i prysznica jest zapewniony. Umożliwia odpoczynek w wygodnych i pełnowymiarowych łóżkach. Dzięki drzwiom w kabinach realizowane jest poczucie prywatności. Przytulna kanapa na dziobie pozwala na bezpośredni kontakt z przyrodą i mazurskimi krajobrazami.

Entuzjaści wodnego relaksu będą zadowoleni z możliwości wypłynięcia na Balt 918 BEZ LICENCJI MOTORBOAT. Następnie, jeśli jeszcze nie żeglowałeś jachtem i chcesz bezpiecznie rozpocząć przygodę z żeglarstwem, wybierz tę żaglówkę do swojej pionierskiej wyprawy żeglarskiej!

Janmor 1200 „Prestige”

Janmor 1200 „Prestige” to wygodny jacht dla tych, którzy chcą odpocząć w większym gronie ludzi.

Wakacje razem z całą rodziną na łonie natury, wakacyjna wycieczka z grupą przyjaciół, a może impreza integracyjna w przeciwieństwie do wszystkich innych – nasz Janmor 1200 jest idealny na rejsy żeglarskie w większym kręgu, bez względu na wszystko. Jego pokład może pomieścić do 12 osób, a trzy zamknięte kabiny umożliwiają spokojne spanie nawet dziewięciu pasażerom.

Łódź ma wszystko, czego potrzebujesz (infrastruktura techniczna, zaplecze sanitarno-kuchenne), aby przyjemnie spędzić kilka dni na wodzie, bez konieczności wchodzenia na ląd. Jego wyposażenie obejmuje ogrzewanie, które umożliwia pobyt na Mazurach nawet po wakacjach.

Janmor 1200 „Prestige”

Dzięki przestronnemu kokpitowi ze stołem i dodatkowym tarasem, ty i twoi kumple będziecie mieli dużo miejsca, aby rozkoszować się słońcem i cieszyć się widokami. Całe oświetlenie rufy pozwala na biesiadowanie nawet po zachodzie słońca. Kadłub został wykonany przez prestiżową stocznię Janmor. Jego nadbudowa została wykonana na indywidualne zamówienie. Wysokość wnętrza zapewnia pełną pozycję dorosłej osobie i ma charakterystyczne wykończenie wnętrza: mahoń, wiele szczegółów, dobrej jakości wyściółkę.

W takich warunkach poczujesz się naprawdę swobodnie i wygodnie. Ogólnie rzecz biorąc, najlepszy relaks jest wtedy, gdy czujemy się jak w domu. A jeśli nie jesteś sepogiem, a marzysz o zostaniu kapitanem? Z nami możesz osiągnąć swoje cele! Możesz płynąć z Janmor 1200 bez licencji na motorboard.

Sterówka z echosondą, GPS i ster strumieniowy ułatwi manewrowanie. Dzięki temu uda ci się manewrować nawet w najbardziej ruchliwych portach i kanałach. Podczas gdy kamera dziobowa zapewnia doskonałą widoczność podczas podejścia do zakotwiczenia – tak jakbyś prowadził samochód miejski, a nie 12-metrową łódź.

Marzysz o żeglarstwie po zmierzchu? Dzięki Janmor 1200 i jego światłom nawigacyjnym jest bezpieczny. Jeśli chcesz odpocząć z bliskimi w uroczym miejscu na Mazurach i cenisz sobie komfortowe warunki, czarter Janmor 1200!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *