Jachty motorowe houseboat

SIREN

SIREN ma 73 metry fajnego wyrafinowania. Ten supernowoczesny jacht o powierzchni hektarów jest przeznaczony do życia na świeżym powietrzu, oferując nieograniczone możliwości opalania, kino na świeżym powietrzu i wybór lokali gastronomicznych na świeżym powietrzu.

SIREN

Jej chłodne, jasne wnętrze pozbawione jest bałaganu, tworząc czyste linie i spokojną, relaksującą atmosferę. Imponujący salon główny to popularna strefa relaksu i duża, stylowa przestrzeń do zabawy, z długim stołem na formalne kolacje. Kontynuując temat wewnątrz / na zewnątrz, okrągły bar łączy salon z pokładem rufowym, który jest wystarczająco duży, aby wszyscy goście mogli być w tym samym miejscu, nie czując się zatłoczeni, czy to relaksując się na sofach, czy leżaki na podniesionej okrągłej platformie do opalania.

SECRET

SECRET to luksusowy jacht motorowy o długości 82,3 m (270 stóp) dostarczony przez Abeking & Rasmussen w 2013 r. SECRET, na zlecenie i należący do doświadczonego właściciela jachtu, jest konsekwentnie eksploatowany i utrzymywany na bardzo wysokim poziomie.

SECRET

Może pomieścić 12 gości w 6 kabinach z dodatkową kabiną z dodatkowym wyposażeniem dla 3 dzieci lub personelu. Wśród jej innych funkcji, SECRET jest wyposażony w kino, siłownię, windę, gabinet masażu i hojną kabinę VIP. Jej gustowne wnętrze zostało zaprojektowane przez Jima Harrisa i jej uderzające wnętrze przez słynnego Sama Sorgiovanniego.

AQUILA

Największy jacht, który zostanie zbudowany w USA od lat 30. XX wieku, AQUILA ma majestatyczną obecność. Zbudowana przez Derecktor, pływała pod nazwą CAKEWALK, zanim została sprzedana i całkowicie odnowiona. W 2016 roku Pendennis podpisał kontrakt na wykonanie stylizacji zewnętrznej z RWD i Susan Young tworząc nowe wnętrze. Po 12 miesiącach ciężkiego przeszczepu i ponad 1000 osób pracujących nad projektem, AQUILA pojawiła się jak zupełnie nowy jacht.

Jacht motorowy o długości 85,6 m oferuje mnóstwo przestrzeni na pokładzie podzielonej na sekcje, aby zaspokoić różne okazje. Nowy przedni taras do opalania oferuje duże jacuzzi, bar dzienny i gabinet zabiegowy. Wszystkie cztery pokłady na rufie oferują mnóstwo miejsca na posiłki na świeżym powietrzu, relaks i spotkania towarzyskie. AQUILA może się poszczycić dedykowaną talią imprezową z kabiną DJ-ską, systemem AV, maszyną do dymu i pokazem świetlnym.

AQUILA

Wewnątrz chłodne, spokojne i nowoczesne wnętrze tworzy aurę spokoju. Lodowate srebrne, ciemnobrązowe posypane niklem i czyste białe akcenty zdobią wzorzyste miękkie meble i gustowne oświetlenie. Najważniejszym elementem jachtu musi być żyrandol o wysokości 11,2 metra, który spada kaskadą w dół czterech poziomów od pokładu słonecznego aż po dolny pokład, tworząc odłamki światła na białej marmurowej podłodze. Inne nowe funkcje obejmują salę kinową, w której skupia się ogromny 85-calowy ekran.

Talia właściciela również została całkowicie przebudowana, aby teraz oferować dostęp do prywatnego tarasu o powierzchni 60 metrów kwadratowych z widokiem na łuk. Poza dużym apartamentem, gabinetem masażu, salonem fryzjerskim, łazienką i gabinetem. Kolejne sześć kabin oraz dodatkowa kabina dla personelu oferują łącznie 12 miejsc noclegowych. Jacht oferuje ekskluzywne klubowe klimaty członków z siłownią, dwoma gabinetami masażu i imponującym nowym barem „The London Bar”.

Oprócz imponujących przestrzeni na pokładzie i wspaniałych wnętrz, AQUILA posiada duży klub plażowy, oferujący mnóstwo zabawek wodnych, idealnych na leniwe dni na kotwicy. Jej stabilizatory o zerowej prędkości zapewniają komfort, a statyczne i 28 członków załogi oferują niezrównaną obsługę osobistą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *