Jachty żaglowe

Nasze doświadczenie jest potwierdzone przez 45 lat doświadczenia w budowaniu ponad 1000 jachtów, a ponad 350 z nich zaprojektowanych we współpracy z Humphreys Yacht Design w ciągu ostatnich 20 lat, nowy zespół konstruktorów luksusowych jachtów ma rozległą wiedzę, która nie ma sobie równych. DNA jest uzupełniany przez specjalistów, którzy ukończyli wymagające niestandardowe konstrukcje i projekty modernizacji, począwszy od Velsheda klasy J po nowoczesne klasyki i lekkie jachty wyścigowe, a także długotrwałe relacje z wiodącymi partnerami przemysłowymi i dostawcami w Wielkiej Brytanii i na całym świecie.

Doświadczony zespół projektantów

Jakkolwiek ważna może być najnowsza funkcja stylizacji, wymagania morza nigdy się nie zmieniają. Zespół projektantów jachtów zapewnia, że ​​za ręcznie wykonanymi meblami i wewnątrz solidnie zbudowanego kadłuba kryje się harmonia technologii, systemów i sprzętu, aby zapewnić cichy, niezawodny i wygodny dom z domu.

Doświadczony zespół projektantów

Może upłynąć dużo czasu między pierwszą rozmową i znalezieniem czasu wolnego od życia biznesowego, aby cieszyć się żeglarstwem. Pomagamy osobiście we wszystkich etapach budowy jachtu, zarządzanych bezpośrednio przez nasz personel. Po zakończeniu umowy i oczekiwaniu na rozpoczęcie kompilacji, dedykowany kierownik projektu zacznie pomagać w dokonywaniu wyborów. Ściśle współpracując z Tobą, aż do przekazania, zapewni, że spodoba ci się to tak samo, jak żeglowanie nowym jachtem.

Solidność i stabilność

Doświadczona ekipa zręcznych stoczniowców i inżynierów w dwóch stoczniach jest dumna z naszej historii. Uznając jako wiodącego producenta luksusowych jachtów i odnoszącą największe sukcesy brytyjską stocznię jachtów budowanych seryjnie, klienci z całego świata doceniają to dziedzictwo.

 Solidność i stabilność

W każdym znaczeniu słowa gwarantujemy solidność i stabilność – zarówno na jachtach, jak i w firmie. Z wieloma zespołami mężów i żon, a wielu pracowników liczy ponad 20 lat pracy, zespół konstruktorów luksusowych jachtów jest wyjątkowy. Ponad 40 lat obsługiwanych przez zespół wykonawczy przynosi mądry i jasny proces podejmowania decyzji w firmie, zapewniając utrzymanie wartości inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *